ניהול נכסים

חברה לניהול נכסים

 

חברה מקצועית לניהול נכסים יכולה לעשות את ההבדל בין תשואה קפואה לרווחים יציבים. החברה שלנו מתמחה בניהול נכסי מגורים וניהול נדל"ן מסחרי מניב ומזמינה אתכם להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים. אנחנו שמים דגש על ייצור תשואות גבוהות והשבחת נכסים ויש מאחורינו כמות אדירה הצלחות.

 

קהל היעד העיקרי שלנו כולל תושבי חוץ, משקיעים בדירות למגורים ומשקיעים מסחריים. אנחנו מתחייבים להתנהלות שקופה ואמינה מול הלקוחות ועומדים לרשותם לכל אורך התהליך המורכב של רכישת דירות להשקעה. אפשר להתייעץ איתנו כדי למצוא שוכרים ולחסוך עמלות תיווך ועמלות חבויות. בנוסף, צוות העובדים של החברה מתמחה בכל פלח שוק של פעילות נדל"ן ולכן מרכז עבורכם את התשובות לשאלות הנפוצות בצורה נוחה ונגישה.

 

רק דרכנו תוכלו ליצור קשר עם בעלי מקצוע לשם תחזוקת הנכסים השוטפת. אנו נמצא עבורכם את השירות הטוב והמשתלם ביותר, ננהל את בטחונות השוכרים ונטפל בכל התקלות והבעיות. העבודה מולנו היא ללא התחייבות ועם אפשרות יציאה בלי קנסות. אתם יכולים לקבוע פגישת היכרות כבר עכשיו ולהצטרף לדור הבא של שירותי חברה לניהול נכסים.

 

מי צריך חברה לניהול נכסים?

 

כל מי שיש לו נכס מניב או מתכנן השקעה בנדל"ן זקוק לשירותי חברה לניהול נכסים. החברה מתמחה בבדיקה יסודית של השוכרים ובדרישה של ערבויות ובטוחות שעולות בקנה אחד עם האינטרס שלכם. נציגי החברה שלנו מסוגלים לערוך עבורכם חוזה שכירות ללא תשלום שכר טרחה לעורך דין, לתת מענה לתלונות הדיירים ולטפל בבעיות האחזקה מבלי שתצטרכו להתאמץ. כמו כן, אנו מתחייבים לנהל את המרחב הציבורי במידה ומדובר בבניין וכמובן לדאוג גם לניקיון ותחזוקה של חדר המדרגות, המעלית והלובי.

 

הנכס שלכם יניב תשואה רק אם הוא מטופל בצורה מקצועית. עליכם להקפיד על ניהול חשבונות, לחדש באופן תקופתי את חוזי השכירות ולא לשכוח לקבל ייעוץ משפטי וייעוץ בנושא מיסוי. איתנו תוכלו לעקוב אחר הנעשה בנכס ולשים לב להפרות, תקלות ושינויים לפני שיהיה מאוחר מדי.

 

רוצים לקבל הצעת מחיר על שירותי חברה לניהול נכסים? השאירו פרטים ונטפל בכם בהקדם!