ניהול נכסים

 ניהול מבנים 

 

ניהול מבנים עם חברה מקצועית כמו שלנו יאפשר לכם ליהנות מכל היתרונות ולחסוך בהוצאות. אנחנו מתמחים בניהול כל סוגי נכסי המגורים ובניהול נדל"ן מסחרי מניב. הערך המוסף שלנו הוא דגש על תשואות גבוהות והשבחת נכסים. איתנו תוכלו לא רק לנהל את המבנה כדי למנוע בלאי, שחיקה וירידת ערך, אלא גם להגדיל את התשואה ולהפוך אותה לאפיק השקעה משתלם ויציב.

 

אנחנו מתחייבים ללוות אתכם לכל אורך הדרך. ראשית, נעמוד לרשותכם באיתור מהיר ויעיל של שוכרים ללא עמלת תיווך נוספת. נציע גם בדיקה יסודית של השוכרים ודרישה של ערבויות ובטוחות על פי הצרכים שתגדירו. לאחר מכן נערוך עבורכם חוזה שכירות קביל מבחינה משפטית, אך מבלי לגבות תשלום על שכר טרחת עורך דין. נספק מענה לתלונות הדיירים ובמסגרת ניהול מבנים למגורים או השכרה נטפל באופן שוטף בכל התקלות ובעיות האחזקה.

 

איתנו תוכלו להשיג מחירים מוזלים באמצעות יצירת קשר עם בעלי מקצוע אמינים. יש לנו את הרקע, הידע והניסיון כדי להציע לכם ניהול מבנים במסלולים משתלמים מבחינה כלכלית. במידה ומדובר בבניין, נוכל לספק גם שירותי ניהול של המרחב הציבורי ושל חדר המדרגות, המעלית והלובי. יש לנו את הכלים שיסייעו לכם לבצע גבייה מסודרת ועקבית של דמי השכירות ומולנו תוכלו גם לוודא תשלום מקדמות מס הכנסה.

 

רמה אחרת של ניהול 

 

רק עם חברה מקצועית ומנוסה כמו שלנו תוכלו ליהנות מהדור הבא של פתרונות ניהול מבנים. אנחנו יודעים כיצד לדווח לרשויות השונות ולבצע מעקב אחר הנעשה בשטח. נשים לב לכל הפרטים הקטנים ונפנה משאבים מיוחדים לייעוץ משפטי שוטף וייעוץ בנושא מיסוי ובחירת מסלול מיסוי מועדף.

 

אנחנו מספקים פתרונות בלעדיים לתושבי חוץ ומציעים הכוונה בארצם תוך תיאום פגישות וקבלת עדכונים שוטפים על הנכס. לחברתנו רעיונות יצירתיים לגיוס שוכרים אמינים ואנחנו מתמחים בטיפול בלקוחות מורכבים.

 

ניהול מבנים עם החברה שלנו יחסוך לכם הרבה כאב ראש וטרדה. איתנו תוכלו לשמור על ערך הנכס, להגדיל את התשואה ולקבל ייעוץ מלא. צרו קשר עם אחד הנציגים שלנו והצטרפו להצלחה.